Przejdź do głównej zawartości

Magiczne Ogrody

Magiczne Ogrody znajdują się w Janowcu niedaleko Puław. Wszelkie informacje praktyczne: cennik wejścia i godziny otwarcia i mapkę z dojazdem znajdują się tutaj

Miejsce polecamy serdecznie rodzinom z dziećmi ludziom młodym duchem, ponieważ każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.
Olaf oszalał na punkcie marchewkowego pola – choć dla mnie wydawało się ono najmniej atrakcyjne (takie wielkie plastykowe marchewy i kilka zajączków). Jest też strefa dla starszaków z uroczyskiem i smokami, dozwolona dla dzieci od 7 lat, jest mini plaża ze sztucznym źródełkiem i mini wodospadem. Oczywiście są też place zabaw i największa atrakcja – przejazd maleńkim liliputkowym pociągiem przez krainę skrzatów. 


Całość utrzymana jest w formie wielkiego ogrodu, więc bardzo przyjemne się spaceruje. Można tu spędzić cały dzień. 


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Magiczne miejsca na Kaszubach - "polskie Stonehenge" i nie tylko...

Jeśli co roku latem jeździcie nad morze, wyjedźcie kilka dni wcześniej i po drodze, choć na kilka dni zatrzymajcie się na Kaszubach, bo warto! 
Możecie chociażby odwiedzić "polskie Stonehenge" w Węsiorach w gminie Sulęczyno.

Pompeje i Herkulanum

Są takie miejsca, które bardzo chcemy w swoim życiu choć raz zobaczyć, bo słyszymy o nich w telewizji, czytamy w książkach, czasem pojawiają się w filmach. Przykładem mogą być piramidy egipskie w Gizie. I właśnie jednym z takich miejsc są dla nas Pompeje. Będąc w Neapolu, nie mogliśmy tam nie pojechać! Oczywiście baliśmy się, że mogą nas rozczarować, ponieważ co roku odwiedza je ponad dwa i pół miliona turystów, ale każdy kto był, polecał.

Neapol – miasto z duszą

Z pomocą świętego Mikołaja pojechaliśmy do Neapolu w lutym (nie, nie pożyczył nam renifera, dał nam bilety). Przed wyjazdem mieliśmy obawy: Jaki Neapol poznamy - stereotypowy brudny, niebezpieczny i nieciekawy czy, jak sądzą inni, wyjątkowy – miejsce w którym można się zakochać?