Przejdź do głównej zawartości

Majówka: z Norwegii – Oslo Torp i Rygge.

Niestety z Polski na majówkę jest drogo, ale może zaprosić rodzinę, znajomych do Polski.

Ceny i daty poniżej na zdjęciach - Gdańsk, Katowice, Poznań, Warszawa,Wrocław.

Ryanair z bezpłatnym bagażem podręcznym o wymiarach 55x40x20 cm do 10 kg (my się tak pakujemy na 2-tygodniowe wakacje).

Ceny w Wizzair bez Wizz Discount Club, jak ktoś posiada, jest do 90 NOK taniej. Jeżeli chcecie więcej się dowiedzieć o discount clubie wizzaira, dajcie znać w komentarzach.
Wizzair z małym podręcznym 42x32x25 cm - jak ktoś nie nie jest w stanie się zmieścić, można dodać 1 bagaż rejestrowany na wszystkich - aż 32 kg!

 Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Magiczne miejsca na Kaszubach - "polskie Stonehenge" i nie tylko...

Jeśli co roku latem jeździcie nad morze, wyjedźcie kilka dni wcześniej i po drodze, choć na kilka dni zatrzymajcie się na Kaszubach, bo warto! 
Możecie chociażby odwiedzić "polskie Stonehenge" w Węsiorach w gminie Sulęczyno.

Pompeje i Herkulanum

Są takie miejsca, które bardzo chcemy w swoim życiu choć raz zobaczyć, bo słyszymy o nich w telewizji, czytamy w książkach, czasem pojawiają się w filmach. Przykładem mogą być piramidy egipskie w Gizie. I właśnie jednym z takich miejsc są dla nas Pompeje. Będąc w Neapolu, nie mogliśmy tam nie pojechać! Oczywiście baliśmy się, że mogą nas rozczarować, ponieważ co roku odwiedza je ponad dwa i pół miliona turystów, ale każdy kto był, polecał.

Neapol – miasto z duszą

Z pomocą świętego Mikołaja pojechaliśmy do Neapolu w lutym (nie, nie pożyczył nam renifera, dał nam bilety). Przed wyjazdem mieliśmy obawy: Jaki Neapol poznamy - stereotypowy brudny, niebezpieczny i nieciekawy czy, jak sądzą inni, wyjątkowy – miejsce w którym można się zakochać?