Przejdź do głównej zawartości

Wakacje na Krecie - nasz przepis na 14 dniowy urlop za 802 zł (1344 zł z samochodem)


Wakacje na Krecie.

Składniki:

- 2 bilety dla 2 osób Wrocław-Chania-Wrocław w cenie 359,20/os.

- 4* apartament z bardzo dobrą opinią 8,3/10 za 2 osoby na cały pobyt za 886 zł

- wypożyczony samochód na 14 dni za 1083,90 zł.


Sposób wykonania:


1. Kup 2 bilety na stronie www.ryanair.com w terminie 19.05.2014 - 02.06.2014.

2. Zarezerwuj  noclegi w Sweet Memory Hotel Apartments przez booking.com

3. Zarezerwuj samochód na cały pobyt, np. przez traveljigsaw.pl, rentalcars.com

Składniki połączyć w całość (ok. 30 min), spakować się do bagażu podręcznego, przeczytać naszą relację z Krety i można wypoczywać na Krecie.
Przepis można dowolnie modyfikować, dodawać inne składniki, żeby pobyt był jak najprzyjemniejszy. Takie wakacje na Krecie i tak będą tańsze niż z biurem podróży.

Pamiętajcie - bilety w Ryanair z bezpłatnym bagażem podręcznym o wymiarach 55x40x20 cm do 10 kg, uwierzcie, że bez problemu zmieścicie się  (my się tak pakujemy na 2-tygodniowe wakacje).

Do Wrocławia można tanio dojechać np. polskim busem z Gdańska, Katowic, Krakowa, Łodzi, Opola, Poznania, Rzeszowa, Warszawy, Zakopanego (polskibus.com)

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Magiczne miejsca na Kaszubach - "polskie Stonehenge" i nie tylko...

Jeśli co roku latem jeździcie nad morze, wyjedźcie kilka dni wcześniej i po drodze, choć na kilka dni zatrzymajcie się na Kaszubach, bo warto! 
Możecie chociażby odwiedzić "polskie Stonehenge" w Węsiorach w gminie Sulęczyno.

Pompeje i Herkulanum

Są takie miejsca, które bardzo chcemy w swoim życiu choć raz zobaczyć, bo słyszymy o nich w telewizji, czytamy w książkach, czasem pojawiają się w filmach. Przykładem mogą być piramidy egipskie w Gizie. I właśnie jednym z takich miejsc są dla nas Pompeje. Będąc w Neapolu, nie mogliśmy tam nie pojechać! Oczywiście baliśmy się, że mogą nas rozczarować, ponieważ co roku odwiedza je ponad dwa i pół miliona turystów, ale każdy kto był, polecał.

Neapol – miasto z duszą

Z pomocą świętego Mikołaja pojechaliśmy do Neapolu w lutym (nie, nie pożyczył nam renifera, dał nam bilety). Przed wyjazdem mieliśmy obawy: Jaki Neapol poznamy - stereotypowy brudny, niebezpieczny i nieciekawy czy, jak sądzą inni, wyjątkowy – miejsce w którym można się zakochać?