sobota, 26 kwietnia 2014

Majówka w Wilnie - wylot z Wrocławia (od 148 zł), Poznania (227 zł) lub Norwegii (kr 148)

Mamy dla Was propozycję spędzenia 5 dni na Litwie. Nam tyle czasu wystarczyło na poznanie Wilna i Trok.

Za przyzwoitą kwotę można w 6 godzin znaleźć się w Wilnie, wylatując z Poznania, Wrocławia lub Norwegii. Noszki krócej ;) Powrót zajmie nam 11 godzin (poniżej szczegóły).

Loty linią Wizzair z wygodną przesiadką w Oslo Torp - jeżeli podróżujecie tylko z bagażem podręcznym, to po przylocie nie opuszczajcie hali przylotów. Jest to zarazem hala odlotów (unikniecie kolejnej kontroli paszportowej).

Koszt z Poznania to ok. 227 zł, z Wrocławia ok. 148 zł - z małym bagażem podręcznym. Na te 5 dni bez problemu się zmieścicie. Duży bagaż podręczny kosztuje 10 Euro za odcinek, czyli na tej trasie 40 Euro - cokolwiek byście chcieli przewozić, chyba bardziej opłaca się kupić na Litwie ;). Warunki WizzAira na końcu wpisu.

Wszystkie informacje dotyczące zwiedzania Wilna znajdziecie w naszej relacji i na stronie Wilna.

Podany koszt biletów jest dla osób, które wykupiły za 130 zł członkostwo w Wizz Discount Club, lub posiadaczy karty kredytowej Citibank Wizz Air World MasterCard. Karta jest w pierwszym roku za darmo.


Wizz Air oferuje możliwość przewozu bagażu podręcznego w dwóch opcjach, ale ściśle przestrzega zasady „jeden bagaż podręczny na pasażera”. 

1.Mały bagaż podręczny: (wymiary "plecaka szkolnego")
Bagaż podręczny o wymiarach nieprzekraczających 42x32x25 cm może zostać
wniesiony na pokład samolotu bezpłatnie.

2.Duży bagaż podręczny:
Jeśli wymiary bagażu podręcznego są większe niż wymiary małego bagażu podręcznego, ale nie przekraczają 56 x 45 x 25 cm, można zabrać go na pokład za określoną opłatą. Bagaż musi zmieścić się w schowku nad siedzeniami. Pasażer musi być w stanie umieścić go tam samodzielnie. 

Dodatkowo pasażerowie mogą wnosić
następująceprzedmioty:
  • płaszcz lub koc;
  • telefon komórkowy;
  • materiały do czytania podczas lotu;
  • dla dzieci w wieku poniżej 2 lat: posiłek na czas podróży, składany wózek dziecięcy albo małe łóżeczko;
  • para kul w przypadku osób niepełnosprawnych ruchowo.
Jeśli rozmiar bagażu podręcznego przekracza wymienione powyżej limity, zostanie on przewieziony jako bagaż rejestrowany po
obciążeniu opłatą za bagaż

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz